#JestesMarkaPodrozuje

Kochani, zainspirowana pomysłem Czytelników (autorów poznacie na stronie książki na Facebooku), zachęcam do udziału w akcji, która nabiera rozpędu. Książka „Jesteś marką. Jak odnieść sukces i pozostać sobą” dzięki Wam i wspólnie z Wami zwiedza świat:) To świetny pomysł! Autor publikowanego zdjęcia otrzymuje 3 Brylanciki …

… do Brylantowego Rankingu.

Ci z Was, którzy aktywnie uczestniczyli w I części Premium MBA z zarządzania sobą wiedzą, czym jest Brylantowy Ranking. Dotychczasowe „Brylanciki” otrzymywali autorzy najlepszych komentarzy. Dziś rozszerzamy to grono o autorów zdjęć w ramach projektu #JestesMarkaPodrozuje.

W ostatni piątek każdego miesiąca będę publikować bieżące wyniki Rankingu. W pewnym momencie – pierwszych 15 osób prowadzących w Brylantowym Rankingu, otrzyma zaproszenie na ekskluzywny, prowadzony przeze mnie warsztat „Budowanie marki premium”. A tymczasem, grono potencjalnych uczestników poszerza się.

Personal branding w podróży:)

1. Wybierając się w jakąkolwiek podróż, weź ze sobą jako towarzysza książkę „Jesteś marką. Jak odnieść sukces i pozostać sobą”.

2. Zrób zdjęcie książki z podróży.

3. Prześlij na  stronę książki na Facebooku oraz opublikuj na swojej tablicy na FB tagując #JestesMarkaPodrozuje. Jeśli nie masz konta na FB, prześlij mi drogą mailową (kontakt@personalbrandinstitute.com) zdjęcie z nazwiskiem autora, opisem miejsca, w którym książka została uwieczniona i oznaczeniem #JestesMarkaPodrozuje, będącym Twoją zgodą na opublikowanie zdjęcia na wspomnianej stronie książki i tu na blogu. Wówczas 3 „Brylanciki” powędrują na Twoje konto. A może za jakiś czas zorganizujemy konkurs na najlepsze zdjęcie z jakimiś kolejnymi fajnymi nagrodami? Kto wie?:)

Napisz, proszę, dokąd zamierzasz zabrać książkę w najbliższej przyszłości:)