Premium MBA z zarządzania sobą (start!)

Postanowiłam uporządkować moje pisanie o marce wysokiej reputacji i nadać mu pewną ramę. Wiem, że na co dzień ustawiam sobie i Tobie poprzeczkę wysoko i raczej skromnie u mnie z prostymi „złotymi receptami” typu „10 sposobów zbudowania marki”. Nie piszę tak, ponieważ tak pisze większość internetowych autorów. Nie mam też przekonania, że „rady” motywują do ich szybkiego zastosowania. Owszem, przyciągają na chwilę oko i inspirują, ale nie tworzą POWODU, aby zmienić nawyki i wdrożyć dobre zmiany w codziennym życiu. Oferuję więc refleksję w miejsce szybkiej konsumpcji. Liczę, że ten blog, który jest bardziej miejscem dla młodszych i starszych koneserów życia niż wiedzowym fastfoodem dla szerokiej masy pożeraczy internetowych informacji, kilku osobom pomoże nazwać własny POWÓD i odnieść sukces. Jak sama nazwa wskazuje, program kierowany jest do liderów i osób, które mają aspiracje dobrze zarządzać swoim życiem, relacjami, zespołem, organizacją, branżą lub krajem.

Marka osobista premium – 4 życiowe cele

Ponieważ nawet koneserzy potrzebują czasem uporządkować i poklasyfikować posiadaną wiedzę, rozpoczynamy „Premium MBA z zarządzania sobą”© (dzielenie się czymś autorskim wymaga zaufania, zatem prośba o pozostawienie konceptu przy autorze). Cykl, który pozwoli Ci zadbać o własne wnętrze oraz skupić się na czterech życiowych celach, wspierających budowanie marki i osobistej reputacji:

  1. Poznaj siebie.
  2. Daj się poznać.
  3. Komunikuj siebie skutecznie.
  4. Żyj dobrym życiem.

40 kompetencji na dobre życie

Aby zrealizować powyższe 4 cele, przyjrzymy się 40 kompetencjom, co tydzień innej. Każda kończy się ćwiczeniem. 40 wspólnych tygodni to nielicha wspólna przygoda, choć oczywiście, jak zwykle uprzedzam, nie będzie zbyt łatwo:)! Na zakończenie cyklu zdasz egzamin praktyczny. Jaki? Dowiesz się w odpowiednim czasie.

Jeśli go zaliczysz:

 czekają Cię zyski, głaski i nagrody!!!

…dostaniesz zaproszenie do udziału w ZAMKNIĘTYM WARSZTACIE dla wytrwałych koneserów i lojalnych czytelników.

Spotykamy się tu, na blogu, w każdy poniedziałek począwszy od 15 września br.

Równocześnie chcę Cię zaprosić do współtworzenia wiedzy i treści w trakcie cyklu, choć nie tylko. Chciałabym, aby każdy odcinek obfitował w komentarze. Może dzięki temu będę miała okazję docenić Cię i zaprosić w przyszłości do wspólnych projektów. W końcu ten blog to strefa koneserów, a nie konsumentów w barze szybkiej obsługi. Koneser to ktoś szczególny, wyrazisty, odważny, gotowy do prezentowania poglądów, a nie anonimowa postać. Blog czyta obecnie co miesiąc około 2 tys. ludzi.

Nasz „klub koneserów życia” ma też już niezły zasięg geograficzny 😉

"Jesteś Marką" - gdzie nas jeszcze nie ma:)

Bardzo chciałabym poznać Ciebie i pozostałych czytelników. Liczę, że tych czterdzieści tygodni da nam sposobność, żeby się wirtualnie spotkać oraz wymienić komentarzami i inspiracjami. A potem, spotkamy się w realu na promocji książki „Jesteś Marką”…. choć jeszcze przede mną sporo pracy.

Nie, nie oznacza to, że przestanę pisać na bieżąco o sprawach mniej lub bardziej ważnych, choć zapewne ograniczę nieco swoją aktywność na czas kończenia prac nad książką, licząc na Twoje zrozumienie i wsparcie. O tak, tego ostatniego potrzebuję szczególnie duuużo patrząc w kalendarz! Każdy kontakt i dobre słowo, bezcenne:) Do zobaczenia 15.09. Zdradzę tylko, że pierwszy odcinek poświęcony będzie temu, dlaczego nie należy podstawiać sobie samemu nogi.