Marka to spełnione obietnice

Zapraszam do lektury wywiadu, na który namówił mnie Jacek Babiel, redaktor naczelny miesięcznika „Benefit”. Miałam kłopot, żeby tuż przed Book Party wygospodarować czas, pędząc prosto z pociągu z Krakowa na wieczorne spotkanie i wywiad. Zaskoczył mnie …

Miesięcznik  "Benefit"

Miesięcznik „Benefit”

… swoim podejściem do tematu, uważnością na pewne istotne aspekty, umiejętnością słuchania i takim naturalnym szacunkiem okazywanym ludziom i sprawom. Tak, obserwowałam w ciągu 20 lat pracy w mediach jak ogromne znaczenie ma sposób komunikacji redaktora naczelnego dla sukcesu tytułu czy medium, za którego rozwój odpowiada. Dziękuję, Panie Jacku. To była duża przyjemność:)

Dodam, że znalezienie się na okładce, na której wcześniej gościli m.in. Anna Dymna, dr Irena Eris, Danuta Hubner, Janka Ochojska i Artur Partyka, to przyjemność i zaszczyt. Hanusia mi cytowała zasłyszane kiedyś słowa Wojciecha Młynarskiego, który opowiadał, że ważne, na jakim tle się występuje i po kim:) To prawda:)

„Każdy jak występuje, to lubi nieźle wypaść. A nieźle albo marnie się zawsze wypada na czyimś tle”:)

A teraz, na zacnym tle Wojciecha Młynarskiego, zapraszam do lektury: Wywiad „Marka to spełnione obietnice”

Ciekawa jestem, czego obietnicą jestem dla Ciebie i pozostałych Czytelników. Czego się spodziewasz, zabierając do lektury moich tekstów? Zapraszam do konwersacji, moje drogie „stado”:) Wszak kto nie pyta, ten nie wie:)