Koncert życzeń, czyli o przywileju bycia prezentem urodzinowym

Miałam dłuższą przerwę w pisaniu na blogu, ale o tym już wkrótce w kolejnym Raporcie z życia. Bo działo się, że hej! Dziś natomiast wpis specjalny, bo z urodzinową niespodzianką i podziękowaniami dla Kasi. Kasi, której nie znam, a …

Kasia Urodzinowa

…a poznam jutro telefonicznie. Wiem jedynie, że Kasia ma kochającą siostrę i niezwykłych przyjaciół, którzy dołożyli wielu starań, żeby Kasia jutro, w dniu swoich urodzin, była szczęśliwa. Ja zaś dzięki Kasi mam przyjemność sprawdzić się w nowej roli – prezentu urodzinowego. To, poza rolą żony Najdroższego i mamy Janka i Olka, najfajniejsza rola w moim życiu:)

Historia zaczęła się od wiadomości, którą dostałam na oficjalnym profilu na Fejsie. „Chciałabym zrobić prezent bliskiej osobie z okazji urodzin – myślałam o konsultacji z Panią. Obdarowana osoba jest wielką fanką Pani książki i całej działalności. To [… tu padł ciepły i ciekawy opis przyszłej jubilatki]

Ha! – pomyślałam sobie. Byłam już prezentem na Gwiazdkę, ale zawodowo nie byłam jeszcze prezentem urodzinowym. To fajny przywilej.

I wdałam się w ustalanie szczegółów.

W ten sposób dotarłyśmy tu.

Dzień dobry, Kasiu!

Skoro czytasz ten tekst, to znaczy, że jest poranek 18 sierpnia i rozmawiamy właśnie przez telefon:) Ty w Schwarzwald, ja w Warszawie. Miło Cię poznać wirtualnie – bo w realu spotkamy się już wkrótce.

Dziś życzę Ci dobrego życia, miłości, błogości, duuuużo czasu na rozwój, satysfakcji, i nade wszystko gratuluję życzliwych osób w gronie rodziny i przyjaciół, zwłaszcza Agi, Ani i Marty! Życzenia rozwinę, kiedy się poznamy osobiście i usłyszę, co jest dla Ciebie najważniejsze:)

Koncert życzeń

Zamiast piosenki, jak w starym dobrym radiowym Koncercie życzeń – słowa od Twoich Trzech Muszkieterek: „Wszystko co było Twoim marzeniem, co jest i będzie w przyszłości, niech nie mija z cichym westchnieniem, lecz się spełni w całości. Wszystko co piękne i upragnione, niech będzie w Twoim życiu spełnione.” I tego się trzymajmy.

Strasznie to fajny projekt – już się cieszę na jutrzejszą niespodziankowo – urodzinową rozmowę z Kasią <3