Znane ekspertki

Zostałam zaproszona do udziału w ciekawym projekcie Znane ekspertki. Celem kampanii jest zwiększenie obecności kobiet w programach informacyjnych i publicystycznych oraz na strategicznych konferencjach gospodarczych, relacjonowanych przez polskie i zagraniczne media.

pytanie do Hillary Clinton

Beneficjentkami tych działań są nie tylko ekspertki m.in. z różnych instytucji naukowych, firm doradczych, administracji publicznej, a także kobiety zasiadające w zarządach i radach nadzorczych spółek, zwłaszcza w kluczowych dla Polski obszarach, takich jak energia, finanse, czy nowe technologie.

Jednym z głównych elementów kampanii jest interaktywna baza ekspertek, dzięki której wydawcy programów publicystycznych, dziennikarze i organizatorzy konferencji otrzymają dostęp online do rozbudowywanej sukcesywnie listy przygotowanych do wypowiedzi publicznych kobiet z różnych dziedzin nauki, administracji i gospodarki.

A ty?

Zastanów się już dziś, droga Ty, czy i kiedy możesz zostać ekspertem w jakiejś interesującej dziedzinie. Czego jeszcze potrzebujesz, żeby przyznać sobie to prawo? Kiedy już będziesz gotowa, napisz do mnie:)