Kobieca Flota – mój dzień z premium …

Maserati, jaguar, mercedes, lexus, volvo, bentley, porsche, audi i kilka innych marek, w tym concept cars przyszłości. Taką dostałam „flotę” do dyspozycji w ostatni czwartek w Zamku Ryn.

Owszem, sporo z powyższych aut stało na zewnątrz. Dla mnie, jak zwykle, najbardziej interesujący byli ludzie. Marka osobista i marka kobiecego przywództwa. Bo marki z pierwszego akapitu zostały wskazane przez uczestniczki warsztatu zorganizowanego w ramach konferencji #KobiecaFlota, gdy spytałam, jaką flotą dysponuję podczas warsztatu i czego obietnicą są liderki na sali.

Flota samochodowa jest kobietą

Jak wiecie, niezmiernie rzadko pisuję o moich klientach i komercyjnych projektach. O tym jednak postanowiła napisać, nie tylko w związku z obiecanym konkursem. Powodów jest kilka:

  • organizator konferencji – profesjonalny, życzliwy, nieba przychyli
  • szefowa marketingu Zamku Ryn – dawno nie spotkałam w branży eventów tak uważnej, grzecznej i eleganckiej w obyciu osoby
  • uczestniczki – niemal 70 kobiet, a każda dojrzała, mądra, otwarta, uważna, dyskutująca, profesjonalna. Rarytas 🙂
  • dotrzymałyście obietnicy – bardzo ekskluzywną flotę miałam do swojej dyspozycji tego dnia;) Bardzo Wam dziękuję!

Obiecałyśmy sobie pozostać w aktywnym kontakcie. Ja zaś obiecałam dokończyć konkurs, co niniejszym czynię:)

KONKURS!

Ta z Uczestniczek Konferencji #KobiecaFlota, która w komentarzu napisze, najlepszą moim zdaniem definicję kobiecego przywództwa lub marki kobiecego przywództwa, otrzymuje audiobook „Jesteś marką. Jak odnieść sukces i pozostać sobą” ze specjalną dedykacją oraz zniżkę 40% na warsztat otwarty „Brand Your Name”, który organizujemy w tym roku. Na końcu swojego komentarza wpiszcie proszę #KobiecaFlota, żebym wiedziała, że to jedna z Was.

PS. O planach i kalendarzu pierwszych warsztatów otwartych, które organizuję w tym roku po raz pierwszy od pięciu lat, poinformujemy via newsletter na stronie Jesteś Marką. Wpisujcie się więc – ci którzy to zrobili wiedzą, że na spam z mojej strony nie mogą liczyć. Dotychczas wysłałam może 2 newslettery przez cztery lata:) Choć idą zmiany 😉

Może flota jest kobieca, ale na przywództwie zna się każdy

Żeby pozostali Czytelnicy bloga nie czuli się dyskryminowani, w konkursie może wziąć udział każdy, kto nie uczestniczył w #KobiecaFlota i/lub nie jest kobietą. W ręce tego, kto najciekawiej i najtrafniej odpowie na pytanie konkursowe, pójdzie drugi audiobook. Czekam zatem ciekawa Waszych odpowiedzi: * Co to jest kobiece przywództwo? lub *Czym jest marka kobiecego przywództwa? Jak ją zdefiniujesz?