Zrób sobie Stop Klatkę – Audyt życia i kariery – jedyne takie spotkanie w tym roku!

Miłe i Szanowne,

Pierwszym wyzwaniem współczesnej kobiety jest wzięcie własnego życia w swoje ręce i znalezienie czasu na refleksję – nad sobą i swoją przyszłością. Dużo czasu spędzamy na myśleniu o celach naszych pracodawców lub bliskich, zdecydowanie mniejszą wagę przykładając do strategii własnego życia i rozwoju. Skoro mantra „Nie mam czasu!” zbiera żniwo – my płyńmy pod prąd temu trendowi!

Proponuję wygospodarowanie 5 godzin – podczas których pomogę Wam „ogarnąć” kluczowe aspekty życia, rozwoju i kariery. Zróbmy bilans zamknięcia 2018 i otwórzmy z przytupem kolejny, dobry rok życia. A na ile dobry, to zależy od siły przytupu i uważnej rozmowy z samą sobą:). Zapraszam zatem te z Was, które aspirują do tytułu liderki lub profesjonalistki. Bo co to za liderka/ profesjonalistka, która nie ogarnia siebie, swoich relacji, swoich emocji, czasu, zdrowia i hałasu w głowie!

  • Czujesz, że mantra „Nie mam czasu!” dotyczy również Ciebie?
  • Masz chaos w głowie i czujesz już ciężar końca roku ?
  • Frustrujesz się, że nie wykorzystujesz własnego potencjału?
  • Czujesz się przytłoczona na myśl o kolejnych planach i celach na 2019, które pozostaną tylko marzeniem?
  • Chcesz mieć poczucie wpływu na swoją karierę, kluczowe relacje i rozwój?

Zapraszam Cię więc na jedyne takie spotkanie w tym roku! Spraw sobie pierwszej prezent na Święta! Może to również idealny czas by wybrać się z przyjaciółką?

Szczegóły i link do wydarzenia https://audytzycia.evenea.pl/

Uwaga!
Tylko 15 miejsc. Jedyny warsztat w tym roku!
Jedyna taka cena!
Termin: 30 listopada 2018

Każdej kobiecie, która chce mieć poczucie wpływu na swoją pracę, kluczowe relacje, na swoją karierę i rozwój, serdecznie polecamy ten program. Dołożymy starań, aby Uczestniczki wróciły nie tylko z nową wiedzą, inspiracją i konkretnymi narzędziami, ale poczuciem, że zrobiły milowy krok w myśleniu o sobie i swoich możliwościach. I że mają wokół siebie grono innych, podobnych sobie, życzliwych i wspierających się kobiet.

Zachęcam – zadbaj o siebie tak jak dbasz o innych!
Joanna Malinowska Parzydło