Dokończ: osobę o silnej marce premium cechuje…

Jeśli chciałbyś mieć swój wkład w moją książkę, nadarza się okazja! Zmierzam powoli do jej końca, a tam chcę opublikować kryteria i cechy osób, które nazywamy silnymi markami osobistymi premium. Moja faworytka, Urszula Dudziak. Za pasję, spójność, gotowość do dzielenia się, skromność, dystans i poczucie humoru. Jeszcze o niej nie raz napiszę:) Ciekawa jestem Twoich propozycji.

Urszula Dudziak

Mam listę swoich kryteriów osób będących przykładem sukcesu w budowaniu silnej marki osobistej. Postanowiłam skonfrontować je z Twoimi pomysłami i ewentualnie uzupełnić o elementy, które mi umknęły lub uznałam je za mało istotne.

Wskaż, proszę, w komentarzu do tego wpisu lub na moim profilu na Facebooku, kto jest Twoją ulubioną silną marką osobistą premium, osobą o wysokiej reputacji, wśród żyjących lub tych, którzy już odeszli. Przy nazwisku wymień 3 powody (kryteria, cechy), które sprawiły, ze wybrałeś właśnie tę, a nie inną, osobę.

Możesz też dokończyć zdanie:

Silna marka osobista o wysokiej reputacji charakteryzuje się….. /to…

Dziękuję za ewentualne zaangażowanie:)

Udostępnij:
Share on Facebook11Share on LinkedIn55Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someone
  • Krzysiek Kozieł

    Jan Paweł II ,czułem po prostu ,że Był-Jest dla Mnie

  • Jerzy Owsiak: za entuzjazm, autentyczność i nieprzejednane dążenie do celu. A globalnie Steve Jobs: talent, pracowitość, własna filozofia życia.

  • Wojciech Cejrowski, za poczucie humoru, stałość poglądów i tą niezwykłą cechę jaką posiadają nieliczni, która pozwala go lubić, mimo że nie we wszystkim mamy jednakowe poglądy na różne sprawy.

  • Karina Michalska

    Tkaczyk, Hatalska, Izmałkowa 🙂
    Lubię ich i się inspiruję.